DJErykDJEryk

Słowo wstępu

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już w czasach podstawówki, kiedy to grałem pierwsze szkolne dyskoteki. Tak rozwinęła się moja pasja związana z muzyką. Kontynuując zainteresowania grałem w klubach i dyskotekach, początkowo w regionie ( Egipcjanka, Leśniczanka, Supernova, Nova, Club Havana, Siódme niebo, Inferno, Sfinks, Namiot Żywiec) następnie w całej Polsce. Zaczęły się też pierwsze poważniejsze propozycje które pozwoliły nabrać mi pewności siebie i zdobywać doświadczenie, tym bardziej że ich nieodłącznym atutem była praca z mikrofonem. Mając na myśli swój rozwój muzyczny ukończyłem profesjonalne kursy dj, zakończone certyfikatami i dyplomami. Nawiązałem owocną współprace z Litwin Junior Advertaising - Agencja Reklamowa Kielce oraz Impresariatem Artystycznym „ Kreator „
Moja pasja związana z muzyką nabiera coraz większego tempa co pozwala mi na bezgraniczne zaangażowanie, w każdą prowadzoną imprezę.
Aby zapewnić jak najlepszą jakość moich usług, zainwestowaliśmy w wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne, które sprawdza się w każdych warunkach i konfiguracji. Zestawy nagłośnieniowe zawsze dobierane są do ilości gości i preferencji zleceniodawcy. Jako nieliczny na rynku zawsze mam ze sobą dwa zupełnie niezależne zestawy nagłośnieniowe Posiadam ogromny Repertuar muzyczny który jest dobierany i selekcjonowany indywidualnie dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Prowadziłem imprezy między innymi dla:

Zakłady Metalowe "MESKO" S.A., Makro Kielce, Honda Polska, Kolporter, Stolbud Włoszczowa, Kolporter Info & IBM, Qumak Sekom S.A., WSP Społem Kielce, Lafarge Nida Gips Sp. z o. o., RR Donnelley.

Przyjęcie weselne

Wiem doskonale, że jest to dla Was najważniejszy dzień w życiu. Dlatego już od pierwszego spotkania z Młodą Parą omawiam najdrobniejsze szczegóły mojej pracy. Wspólnie ustalamy plan przyjęcia, dobór pierwszego tańca, a także cały repertuar, listę konkursów i zabawy oczepinowe. Wiem, jak ważne jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, a świetna muzyka jest jednym z fundamentów dobrej zabawy weselnej. Zapewniam profesjonalne nagłośnienie i fachową obsługę muzyczną przyjęcia. Repertuar obejmuje najnowsze jak i te starsze przeboje, a przede wszystkim muzyczne życzenia Pary Młodej. Nie zapominam także o tradycyjnych hitach weselnych na ludową nutę, (polską, śląską, góralską, cygańską), wyłącznie w dobrych wykonaniach. Umiem dopasować się do towarzystwa, zarówno w zapowiedziach, zabawach i doborze samej muzyki. Gram wyłącznie taneczne i znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych,90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Przyjęcie weselne prowadzę oczywiście już od samego początku witając Nowożeńców oraz wszystkich gości. Nie zapominam o odpowiedniej oprawie i prowadzeniu takich ważnych chwil jak podziękowanie rodzicom, krojenie weselnego tortu czy oczepin. Konkursy typu "przemieszczanie jajka w nogawce" i tym podobne zastępuję innymi bardziej ambitnymi i ciekawymi zabawami. Cały proponowany przeze mnie program omawiamy na bezpośrednim spotkaniu z Parą Młodą ustalając w jakich charakterze ma być przyjęcie. Jedno jest pewne - nie zabraknie dobrych zabaw i konkursów o dobrym smaku, uroczystych toastów za zdrowie nowej Pary Młodej i bardzo zadowolonych gości!